fbpx
Szukaj
Close this search box.

Share week 2019

To już VIII edycja Share Week organizowana przez Andrzeja Tucholskiego!  Pierwsza, w której biorę udział. Zapraszam do przeczytania o moich ulubionych twórcach!

Obecnie, w dobie Instagrama blogi trochę odchodzą na bok. To też poniekąd za sprawą tego, że powstaje mnóstwo martwych blogów, tzn. Autor napisał dwa-trzy wpisy i… koniec. A blog wisi i tyle. Ale poza tym są całe tysiące blogów, które są ogromnie wartościowe i to na nich się dzisiaj skupię.

Mój Share Week

Moją niekwestionowaną jedynką jest Ola Budzyńska czyli Pani Swojego Czasu. Ta kobieta jest niesamowita. Zbudowała firmę-imperium, codziennie motywuje tysiące kobiet do tego by wzięły czas w swoje ręce, zmieniły swoje nawyki (wyzwanie #rusz4litery) i były po prostu fajnymi babkami. Przy czym nie jest nadęta czy coś. Ona jest po prostu normalna, ze zdrowym dystansem do siebie i świata. A wiedza, jaką się dzieli i to w ogromnej mierze za darmo to po prostu szok! Nie znać Oli i nie korzystać z jej wiedzy po prostu nie wypada. Dzięki niej uczę się jak budować biznes on-line, zarządzać sobą, planować jak należy i być…lepszą! 😉

Drugie miejsce zajmuje Kasia z Worqshop. Kasi pokazuje jak być kreatywną na co dzień. To dzięki niej zaczęłam prowadzić bullet journal, wprowadzać listy planów i rzeczy, które chcę zrobić, a także przemycać trochę kreatywności. Nawet jeśli to tylko wymyślenie jadłospisu na najbliższy tydzień.

Trzecie miejsce na podium zajmuje Najbardziej Puchata Foka, Panga Biznesu i królowa statystyki. Ona i jej kot z lekko za dużą, acz geometrycznie idealną głową robią mi niejednokrotnie dzień. Dlatego nie mogło jej zbraknąć w moim Share Week. Janina Bąk vel Janina Daily. Jej #DrużynaJanina dokonuje niesamowitych osiągnięć. Nie oszukujmy się, ilu znacie ludzi, który zrobili wiatrak z mortadeli? No właśnie 😀 Janina jest bardzo pozytywnie zakręcona, ale też bardzo trafnie odnosi się do różnych sytuacji np. w kraju.

Oto moje zestawienie na tegoroczne Share Week! Znacie wszystkie 3 super babki? Kogo Wy czytujecie? Jacy są Wasi ulubieni twórcy? Dajcie znać, bardzo chętnie dowiem się kogo czytacie!


Ściskam,
Ola!

Sociale:

Inne posty

prezentownik last minute

Prezentownik last minute

Już za moment święta. I to dosłownie za moment, bo zostało zawrotne 5 dni! Niewiele czasu, ale wystarczy na szybkie zakupy stacjonarne, a w niektórych

Newsletter