fbpx
Szukaj
Close this search box.

2 urodziny bloga Studentka z Warkoczem!

To już drugie urodziny bloga! Sto lat niech żyje nam! Niby to tylko trochę ponad 700 dni, a ile potrafią zmienić. Dziś przychodzę, żeby pokazać Ci ile się zmieniło od początku blogowania i jakie mam plany na najbliższy czas!

2 lata – co się zmieniło?

Tak jak pisałam wyżej, z jednej strony dwa lata to dużo, z drugiej to tylko mały skrawek czasu przyrównując to do całego życia. Ale ten dwa lata sporo zmieniły, a urodziny bloga to świetna okazja na podsumowanie tego. Co mianowicie?

 • Jestem coraz bardziej zorganizowana. Może do Oli Budzyńskiej mi jeszcze daleko, ale małymi kroczkami idzie coraz lepiej. Listy zadań nie są już dla mnie nieciągnącymi się listami pobożnych próśb i życzeń, które się nie spełniają. Listy zadań realizuję, projekty idą do przodu, a ja uczę się takiego baaaaardzo hop do przodu p
 • Szkolę się w różnych dziedzinach. Bo gdy prowadzisz bloga, zazwyczaj nie zajmujesz się tylko pisaniem, a cała reszta rzeczy nie wydarza się magicznie. Rozwijam się wiec nie tylko w pisaniu, ale także w fotografii, w marketingu, w SEO, grafice, tworzeniu merytorycznych treści i wieeeeelu wielu innych.
 • Szkolę się z tego, o czym piszę. Czasy, gdzie szewc bez butów chodzi już dawno minęły, a wiedza jest na wyciągnięcie ręki. Dlatego, żeby pisać dla was jak najlepsze artykuły, muszę się tego wszystkiego dowiedzieć. Potem to muszę przetestować, bo przecież nie sprzedam Ci kota w worku!
 • Poznałam trochę osób. Co prawda przez internet, ale sama możliwość porozmawiania z kimś, kogo w taki czy inny sposób podziwiam to coś niesamowitego.
 • Stałam się odważniejsza i próbuję nowych rzeczy. Kiedyś nie pomyślałaby, że mogę próbować coś robić z grafiką. Lub że będę wysyłała propozycje swoich wpisów jako wpisu gościnnego. Dla mnie to wciąż jest szok. Ale przełamuję te bariery i stawiam sobie coraz to wyższe cele.

Plany na przyszłość

Nie chcę tworzyć zbyt wielkich planów, póki nie zobaczę jak w tym roku będzie wyglądał mój plan zajęć. Jednak mimo to, mogę Ci zagwarantować, że:

 1. Co tydzień będzie się pojawiał nowy post.
 2. Co u mnie na bieżąco można podglądać na Instagramie.
 3. Od przyszłego tygodnia ruszamy na Insta z serią „Czego się nauczyłaś/nauczyłeś” (szczegóły na dniach)
 4. Dla obecnych i nowych subskrybentów newslettera powstaje taka mała niespodzianka, dlatego jeśli jeszcze się nie zapisałaś, to szybko nadrób!
 5. Będzie tutaj trochę więcej lifestylu, bo nie oszukujmy się, że każdy całymi dniami siedzi z nosem w notatkach i nie ma poza nimi życia.
 6. Będzie więcej bullet journala! Przez wakacje mocno się w niego wkręciłam i będę chciała Ci pokazać, że to fajne, i że nie musi być pracochłonne, a Ty nie musisz mieć mega talentu do jego prowadzenia.
 7. Mam jeszcze kilka pomysłów, ale tak jak wyżej wspomniałam, czas ich realizacji jest uzależniony od mojego planu 😉

Aby móc tworzyć bardziej dopasowane do Ciebie treści, proszę Cię o wypełnienie anonimowej ankiety:
>>Link do ankiety. Jej wypełnienie zajmie mniej niż 5 minut!<<

Urodziny bloga to dobry moment na podziękowania. Dziękuję, że tutaj ze mną jesteś i tworzysz społeczność Studentki z Warkoczem! Bez Ciebie to nie byłoby to samo!

Ściskam,
Ola!

Sociale:

Inne posty

prezentownik last minute

Prezentownik last minute

Już za moment święta. I to dosłownie za moment, bo zostało zawrotne 5 dni! Niewiele czasu, ale wystarczy na szybkie zakupy stacjonarne, a w niektórych

Newsletter