fbpx

Zorganizowana i skuteczna. Mini kurs o planowaniu już 10 czerwca!

Szukaj
Close this search box.

Prezentownik last minute

prezentownik last minute

Już za moment święta. I to dosłownie za moment, bo zostało zawrotne 5 dni! Niewiele czasu, ale wystarczy na szybkie zakupy stacjonarne, a w niektórych przypadkach i online. Prezentownik last minute? Proszę bardzo!

Vouchery

Z jednej strony może wydawać się to straszną ignorancją. Voucher? No proszę Cię! Tyle że voucher może być oznaką naprawdę sporej znajomości obdarowanego, jego pasji i pragnień! Skoro wiesz, że ma jakąś zajawkę lub czegoś chce spróbować, dlaczego nie? I – voucher, to woucher, a nie karta podarunkowa pt. „kup sobie coś”.

Warsztaty kulinarne, a może kreatywne? Zawsze możesz sama stworzyć kupony – na drobiazgi, które lubi Twój bliski i wspólne spędzenie czasu. Może wieczór filmowy, masaż albo gorąca czekolada? Puść wodzę fantazji i baw(cie) się dobrze!

Prezentownik zorganizowanej

Jestem fanką planowania, co pewnie już zdążyłaś zauważyć. Uwielbiam też dotykać papieru i mam swoją niepotwierdzoną teorię, że plany zapisane na papierze jakoś lepiej wychodzą 😀

Jeżeli Ty też znasz taką miłośniczkę, na pewno ucieszy się z dobrego zeszytu do planowania lub organizera! Sama korzystam z tych z Ogarniam się (choć nie wykorzystałam jeszcze tego z 2022! Ale nie ma on dat, więc się nie przeterminuje). Jeżeli obawiasz się, że nie dotrze na czas, możesz sprezentwać wesję digitalową planera.

Jeżeli nie planery lub piękne zeszyty np. do Bullet Journalu, zawsze możesz postawić na przybory i inne przydasie! Zakreślacze stabilo (link afiliacyjny), naklejki czy washi tape – nie dość, że piękne, to jeszcze dodają odrobiny magii w codziennym planowaniu.

Może ciut kreatywności?

Gdy byłam młodsza, uwielbiałam tworzyć różne rzeczy – domki z piernika, kartki okolicznościowe, haftowałam i generalnie kreowałam. Później…jakoś to porzuciłam i strasznie mi tego brakowało! Masz wśród bliskich jakąś kreatywną duszę? Obrazy malowane po numerach, zestaw do haftowania lub dziergania, kolorowanki? Pomyśl, co może lubić Twój bliski?

W tym roku dostałam także swój pierwszy zestaw Lego i zakochałam się w nim! I nie, na Lego nie jest się nigdy za starym, a te pokłady radości, które daje budowanie są wręcz nie do opisania! Bardzo polecam, zwłaszcza, że zestawy kupisz bardzo łatwo!

Prezentownik – książka to zawsze dobry pomsył!

Oczywiście, że nie mogło zabraknąć polecajek książkowych!

Lepsza i bardziej skoncentrowana praca? – Praca głęboka (link afi.), Jedna rzecz – zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć (link afi.), Atomowe nawyki, Esencjalista
Ogarnięcie finansów? – Finansowy Ninja (link afi.)
Lepsza relacja ze sobą? – Czuła przewodniczka, Nie bój się życia, Partnerstwo bliskości, Wszystkiego najlepszego dla mnie
Uczenie się i myślenie – Pułapki myślenia, Jak się uczymy?

A może sama masz jakąś polecajkę książkową, która może przydać się innym? Daj o niej koniecznie znać!

Coś od serca

Czy wszystkie, a przynajmniej większość powyższych prezentów to produkty? Tak, ale dobrze wiesz, że wcale tak nie musi być. Czasem najpiękniejsze są te proste, ręcznie robione drobiazgi. Może upieczesz pierniczki lub samodzielnie stworzysz kartkę z życzeniami? Domek z piernika, kula z kakao i piankami, bezy na patyku, bałwanki z ryżu i skarpety? Poszukaj inspiracji na Pintereście! Taki prezent od serca nie raz jest wart o wiele więcej niż ten materialny 💗

Sociale:

Inne posty

Newsletter